Velkommen til Tysvær Økonomi Hva kan vi tilby Nyttige linker Mer om oss i Tysvær Økonomi Våre medarbeidere Tysvær Økonomi Kontaktinformasjon
Våre medarbeidere

Ta kontakt med oss, vi hjelper deg.

Svanhild Storstein
Daglig leder
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 13
svanhild@addera.no
Iris Åsbø
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 22
iris@addera.no
Neri Havrevoll
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 20
neri@addera.no
Åshild Kinn Walland
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 16
aashild@addera.no
Birgitte Tungland
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 10
birgitte@addera.no
Elise Tollaksen Iversen
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 24
elise@addera.no
Charlotte Grønnestad
Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 17
charlotte@addera.no
Kari Flåtene Pedersen
Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 23
kari@addera.no
Geir Inge Hanssen
Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 25
geir.inge@addera.no