Kontakt oss

Ønsker du å vite mer om våre løsninger?
Kontakt oss for en uforpliktende samtale om hva vi kan tilby deg.
Vi effektiviserer og tilpasser etter ditt behov.

Kontakt
post@addera.no
52 75 40 10

Hovedkontor
Frakkagjerdvegen 121
5563 Førresfjorden

Sveio/Haukås
Tittelsnesvegen 595 (Haukåsbygget)
5550 Sveio

Ansatte

Svanhild Storstein
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf 52 75 40 13
svanhild@addera.no

Iris Margrethe Åsbø
Faglig leder forretning
Autorisert regnskapsfører
Tlf 52 75 40 22
iris@addera.no

Neri Havrevoll
Faglig leder jordbruk / Takstmann
Autorisert regnskapsfører
Tlf 52 75 40 20
neri@addera.no

Elise Tollaksen Iversen
Autorisert regnskapsfører
Tlf 52 75 40 24
elise@addera.no

Åshild Kinn Walland
Autorisert regnskapsfører
Tlf 52 75 40 16
aashild@addera.no

Geir Inge Hanssen
Autorisert regnskapsfører
Tlf 52 75 40 25
geir.inge@addera.no

Birgitte Tungland
Autorisert regnskapsfører
Tlf 52 75 40 19
birgitte@addera.no

Veronica Torkelsen
Regnskapsfører
Tlf 52 75 40 15
veronica@addera.no

Kari Flåtene Pedersen
Regnskapsfører
Tlf 52 75 40 10
kari@addera.no

Charlotte Grønnestad
Regnskapsfører
Tlf 52 75 40 17
charlotte@addera.no